Przewodnik – Tourist Guide

Przewodnik – Tourist Guide

[EN BELOW🇬🇧]
Jak to się w ogóle stało, że napisałam przewodnik turystyczny?
Na mojego bloga trafił redaktor z Wydawnictwa Pascal i otrzymałam propozycję współpracy. Zgodziłam się.
A potem złapałam się za głowę: kiedy ja znajdę na to czas? I jak w ogóle napisać przewodnik turystyczny po calusieńkiej Portugalii?
Nie chwaliłam Wam się w trakcie 6 miesięcy pracy nad tym projektem bo najzwyczajniej w świecie miałam stracha, że nie dam rady go ukończyć. Nie było łatwo znaleźć czas na pisanie mając stałą pracę i będąc osobą bardzo aktywną. Dodać do tego zawirowania w życiu prywatnym i mieszanka wybuchowa gotowa.
Na szczęście udało się i nadszedł ten moment, kiedy mogę Wam się pochwalić opublikowaną książką. 🥰
Lizbona to moja miłość i spokojna przystań. Mam nadzieję, że przy pomocy przewodnika odkryjecie jej najpiękniejsze zakątki a miasto skradnie Wasze serca na zawsze. Fragment:

„Portugalia to przede wszystkim ciepli i życzliwi ludzie, aromatyczna café wypijana kilka razy w ciągu dnia, bliskość i magia oceanu, luźne podejście do życia oraz brak pośpiechu. Pokochałam ten słoneczny kraj za przepiękne krajobrazy, śródziemnomorską kuchnię, owoce morza, sposób celebrowania posiłków oraz kulturę picia wina.”

To był dla mnie tak trudny rok zarówno w sferze zawodowej jak i w życiu prywatnym, że nie wierzyłam czy w ogóle dam sobie radę. Dałam! A przy okazji spełniłam marzenie z dzieciństwa o napisaniu książki. 💗 Dlatego teraz tak cieszy trzymać w dłoniach owoc mojej pracy. Nigdy nie przestawajcie marzyć!

http://pascal.pl/portugalia-przewodniki-pascala,6,7069.html

[EN🇬🇧]
My dears, the moment has come and I can finally share the news with you 🥰 I spent half of 2019 working on a project for PASCAL: Polish Publishing house. I was busy writing the tourist guide to Portugal 🇵🇹. It is only available in polish but I do my best to write in english on my blog and fb fan page. Lisbon is my love, a peaceful haven and this book is my tribute to this city and to the lovely people who have shown me their country 💗💗.

2019 was such a hard year for me, both in professional and private life, I didn’t believe if I could handle it at all. I did! And by the way my childhood dream of writing a book came true💗. I’m so happy to hold the fruit of my work in my hands. Never stop dreaming!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry